Ta strona używa plików Cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Zamknij

Galerie

Zobacz nasze galerie.

Zobacz więcej

O nas

Chcesz zagrać w Paintball?

 

Świetnie trafiłeś!

 

Evilshop specjalizuje się w kompleksowej organizacji imprez paintballowych na terenie województwa lubuskiego. Posiadamy pola do gry w Zielonej Górze oraz Szprotawie. Oba nasze pola, tzn. Zielona Góra i Szprotawa sa zalesione, posiadają na swoim terenie liczne budynki oraz wiele przeszkód, ktore uatrakcyjniają gre i tworza prawdziwy militarny klimat.

 

Jesteśmy najwieksza firma w rejonie województwa lubuskiego, możemy pochwalic sie rozległym doświadczeniem w organizowaniu dużych i mniejszych imprez. Jesteś z Zielonej Gory, Nowej Soli, Zar, Zagania czy innej miejscowości? Zadzwoń, być może uda się zorganizować impreze w Twoim miescie.

 

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem. Nie posiada on śladow zużycia, gdyż dbamy o najwyższą jakość stale kupując nowy asortyment. Uczestnicy naszych imprez grają na markerach BT Combat. Posiadamy tez markery z trybem strzelania seria BT ERC, Smart Parts SP1 z elektroloaderami.

 

Gracze otrzymują maski Proto Switch. Są one wyposażone w szybe termalna, dzięki czemu minimalizowany jest efekt parowania. Dostarczamy wygodne i czyste kombinezony Bundeswehr'y. Markery zasilamy sprężonym powietrzem.

 

W posiadaniu naszej firmy znajduje się bank powietrza, kompresor i fill panel. Używane przez nas kule należą do najwyższej jakości kul komercyjnych. Ich uderzenie nie jest bolesne i nie pozostawia siniaków.

 

Graczy z własnym sprzętem z terenu Zielonej Góry, Nowej Soli, Żar, Bolesławca, Głogowa i innych okolic zapraszamy do korzystania z naszych usług tankowania butli HP oraz zakupu kulek i sprzętu paintball w atrakcyjnych cenach.

 

Evilshop gwarantuje mnóstwo emocji i wysoki poziom adrenaliny. Zapewniamy bezpieczną i satysfakcjonujacą gre.